• Producent: Baile
  • Kategoria: Wibratory
Materiał Materiał tekstynlny/ ABS dodatkowe dane 2 solidne silniki wariant baterii Bateria AAA Regulacja szybkości tak załączona bateria tak Wodoodporny nie Funkcje tak

Nie daj się zwieźć pozorom. Ta bielizna, to coś więcej, niż tylko kolorowe majteczki. Od tej pory będą zawsze przy Tobie, żeby sprawiać Ci przyjemność, gdy jedynie tego Ci potrzeba.

Wibrujące majtki sterowane są zdalnie załączonym pilotem. Możesz dowolnie wybrać poziom wibracji. Możesz dodatkowo oddać władzę partnerowi, by to on zaskoczył Cię wybranym poziomem wibracji.

Poszycie zrobione jest z niezwykle delikatnego, przyjemnego w dotyku tekstylnego materiału, który prosto można zdemontować i uprać. Demontaż jest banalnie prosty- od spodu ukryty jest niewielki zamek, zatem starczy go odsunąć i wyjąć wibrujący szkielet.

Te wibrujące majtki mają 2 punkty stymulujące.

1. Punkt położony na wysokości łechtaczki, po to, żeby stymulować ją starannie.

2. Specjalna wypustka masująca wejście do pochwy. Jest to miejsce zawierające niemało wrażliwych zakończeń nerwowych. Nad wyraz czułe na stymulację

W tyle szkieletu umieszczony jest wyłącznik, dzięki któremu można natychmiast wyłączyć majtki oraz sterować poziomem wibracji.

Ten gadżet erotyczny, to naprawdę przemyślane urządzenie do stymulacji i sprawiania przyjemności.

Wibrujące majtki, pozostały dopracowane pod każdym względem. Są niezwykle elastyczne i uniwersalne, dlatego będą pasować na każdą kobietę, niezależnie od wymiaru.

Majteczki z wibratorem zasilane są popularnymi bateriami AAA. Są to tzw. Niepokaźne paluszki, przystępne niemal w każdym sklepie. Dostęp do nich i wymiana jest także bardzo prosty- baterie są umieszczone pod zamkiem momentalnym w przodzie majteczek.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wibratory